איילון חברה לביטוח

איילון חברה לביטוח היא חברת ביטוח ישראלית אשר נמצאת בשליטת חברת איילון אחזקות בע"מ. מטה חברת איילון ביטוח ממוקם ברמת גן, במתחם הבורסה המפורסם. החברה נחשבת לאחת מחברות הביטוח המובילות בישראל, והיא מציגה מגוון רחב של פוליסות ביטוח לציבור הרחב.

 

רקע כללי והיסטוריה של חברת איילון

חברת איילון ביטוח נוסדה לקראת סוף שנת 1976 על ידי איש העסקים הישראלי לוי יצחק רחמני. בתחילה, משפחת רחמים הייתה בעלת השליטה בחברה בשיתוף עם חברת ביטוח בינלאומית בשם "ניו זילנד".

בשלב מתקדם יותר של פעילות החברה, לקראת סוף שנות ה- 80, מכרה החברה את מניותיה באיילון ביטוח למשפחת רחמני, ומאז ועד ימינו אנו, משפחת רחמני היא בעלת השליטה העיקרית בחברה.

 

פעילות חברת איילון

חברת איילון עוסקת במגוון גדול ורחב של ביטוחים ופוליסות ביטוח. החברה מפעילה מערך של יותר מאלפיים ושש מאות סוכני ביטוח וסוכנויות משנה, הפרושים לאורכה ורוחבה של ישראל. הודות לכך, נחשבת החברה למובילה בכל הנוגע לפעילות שטח של סוכני ביטוח, המציעים לאלפי לקוחות בכל רחבי הארץ, פוליסות ביטוח מבית חברת הביטוח איילון.

לצד זאת, החברה פועלת בצורה מלאה בכל ענפי הביטוח הכללי, בביטוחי בריאות למיניהם, בביטוחי חיים ובמגוון רחב של מוצרים מהתחום הפיננסי.

כמו כן, החברה מציעה היצע מגוון של פתרונות ביטוח, כאשר העיקרון המנחה של כל פוליסות הביטוח שמציעה החברה הוא התאמת הביטוח ללקוח, ולא התאמת הלקוח לביטוח.

 

ביטוח רכב בחברת איילון

חברת איילון ביטוח מקפידה לכסות את כל סוגי ביטוח הרכב, אליהן יזדקק הנהג הישראלי – ביטוח חובה, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף. החברה מציעה ארסנל פוליסות שמכסה את הצרכים החוקיים ויאפשר לכל נהג, לא משנה באיזה סוג רכב הוא נוהג ובאיזו תדירות, לעלות על הכביש בראש שקט.

 

ביטוח מקיף לרכב פרטי או מסחרי עד 3 וחצי טון

הביטוח המקיף של חברת איילון ביטוח כולל כיסוי על נזקים שנגרמו למכונית המבוטחת ממגוון רחב היקף של סיבות ואירועים אפשריים.

הביטוח יכסה את הנזקים שיכולים להיגרם, למשל כתוצאה של סופת ברקים, אש או התפוצצות, מזג אוויר סוער על סוגיו השונים (ברד, סערה, שיטפון, שלג וכדומה), גניבה או פריצה לרכב, או כל נזק שנעשה בזדון על ידי אדם אחר לרכב המבוטח (כמו לדוגמא השחתה או גרפיטי על גבי המכונית).

מעבר לכך, הביטוח המקיף של חברת איילון, מכסה מטבע הדברים, את הנזקים הנפוצים ביותר שנגרמים לרכבים, הלא הם תאונות דרכים, התנגשויות והתהפכויות מכל סוג שהוא.

כמו כן, הביטוח המקיף של חברת איילון מכסה גם נזקים ופגיעות שהרכב המבוטח יגרום בשוגג לרכב, או כל רכוש אחר של אדם נוסף.

 

ביטוח מקיף לנהג הזהיר

חברת איילון מציעה ללקוחותיה להבין יחד את החשיבות הרבה של נהיגה בצורה בטוחה וזהירה. משום כך, החברה פיתחה את פוליסת הביטוח המקיף DRIVING, פוליסה המיועדת לנהגים שהוכיחו לאורך השנים שהם זהירים ובטוחים בנהיגה.

אם הנהג עבר את גיל עשרים ואחת, והוא בעל רישיון של יותר משנה, ומחזיק בביטוח מקיף כלשהו שלוש שנים לפחות, הוא מוזמן להצטרף לתכנית DRIVING. הפוליסה מציעה תעריפים אטרקטיביים יותר, וכיסוי רחב הכולל כיסוי על מיגון חיצוני לרכב, כיסוי הוצאה משפטית מוגדלת (עד לסכום של 30 אלף שקלים!), רכב חלופי מהיום הראשון שאחרי התאונה או האירוע בו הרכב ניזוק, ומגוון אפשרויות הרחבה נוספות.

 

ביטוח חובה

ביטוח חובה הוא פוליסת הביטוח אותה כל נהג בישראל מחויב לרכוש. לפי החוק המכונה "פקודת ביטוח רכב מנועי", זוהי עבירה פלילית חמורה לנהוג ברכב שאינו מבוטח בביטוח החובה.

פוליסת ביטוח החובה של חברת איילון ביטוח מכסה את כל הנזקים שיכולים להיגרם לגופם ובריאותם של כל הנפגעים בתאונת הדרכים בה היה מעורב הרכב המבוטח: הנהג ברכב המבוטח, הנוסעים ברכב זה, נהגים ונוסעים ברכבים אחרים וכמובן גם הולכי רגל שנפגעו.

לצד זאת, הביטוח מכסה גם מגוון נזקים כלכליים שנגרמו כתוצאה מהפגיעה הגופנית. הוצאות הטיפול והרפואה הכרוכות בנזק שנגרם, אובדן כושר ההשתכרות של אותו אדם בשל הפגיעה ותקופת השיקום מהפגיעה, ופיצויים כספיים בשל סבל ממושך או נכות – כל אלה מכוסים בפוליסת ביטוח החובה.

 

תשלום על פוליסת ביטוח החובה

מכיוון שחברת איילון משתדלת להתאים את כל פוליסות הביטוח שלהם לצרכיו ויכולתו הכלכלית של כל מבוטח ומבוטח, מחיר הפוליסה תלוי במגוון גורמים שונים בהם מתחשבים.

גורמים אלה כוללים בין היתר את גיל הנהג הצעיר מבין הנהגים שישתמשו ברכב, משך הזמן בו הוא מחזיק ברישיון, מספר התאונות בהם היו מעורבים הנהגים ברכב בשלוש השנים שקדמו לרכישת הביטוח ומערכות ההגנה והבטיחות המותקנות ברכב המדובר, שמורידות את הסיכוי לתאונה ומפחיתות את הנזק ממנה.

 

ביטוח צד ג'

חברת איילון מציעה פוליסת ביטוח שמכסה את אחריות המבוטח לנזקים שנגרמו על ידו לרכושו של אדם נוסף, דהיינו צד ג'.

פוליסת צד ג' מיועדת, בדרך כלל, לרכבים שערכם הכלכלי נמוך יחסית, ועל כן לא בטוח ששווה לבטח אותם בביטוח מקיף שיכסה את הנזקים שיגרמו לרכב. כמובן שגם רכבים זולים יכולים לגרום נזק משמעותי ויקר לרכוש של אדם אחר, ועל כן מבטחים אותם בפוליסת צד ג'.

בביטוח איילון פוליסת צד ג' ניתנת להרחבה משמעותית, בתוספת תשלום, על מנת שתכלול מגוון נוסף של כיסויים.

בין היתר, ניתן לכלול בפוליסת הביטוח כיסוי על מערכת קול ברכב, שירותי גרירה חילוץ והתנעה, החלפתן של שמשות שבורות במכונית (שירות שיכול להגיע עד לבית), מונית ספיישל VIP עד הבית לאחר התאונה, ושירות VIP כולל, שמכסה אספקת דלק לרכב, החלפת גלגל, הכוונה בנהיגה ובדרכים ופתיחה של דלתות שננעלו ברכב על ידי מנעולן.

 

ביטוחים לרכבים שאינם פרטיים או מסחריים

ביטוח איילון מציעה את פוליסות הביטוח המקיף ואת פוליסות ביטוח צד ג' גם לרכבים שאינם פרטיים ואינם מסחריים, ומגיעים למשקל של עד 3.5 טונות. כך לדוגמא ניתן לבטח רכבים כמו משאיות קטנות, אוטובוסים, מוניות, נגררים שונים ורכב דו גלגלי לסוגיו השונים.

הפוליסות המיועדות לרכבים לא מסחריים ולא פרטיים כוללות את כל הכיסויים שכלולים בפוליסות הרגילות, אך מחירן תלוי בגורמים נוספים, בהתאם לסוג הרכב אותו מבקשים לבטח.

 

פוליסות ביטוח נוספות שמציעה חברת איילון

מעבר לביטוחי הרכב, חברת איילון מציעה מגוון רחב של פוליסות ביטוח. נציג להלן כמה מהן:

 

ביטוח דירה

ביטוח דירה מאפשר לבטח את תכולת הדירה, למקרה של פגיעה בו, בין אם על ידי גניבה, ובין אם בשל מפגע סביבתי, תנאי מזג אוויר וכדומה.

 

ביטוח בריאות

לכל אדם בישראל קיים ביטוח בריאות בסיסי, המוקנה לו על ידי החוק. ברם, במקרים רבים לא די בביטוח זה על מנת לכסות את כל הסיכונים הבטיחותיים שעלולים להתרחש. לשם כך, יש להצטייד בביטוח בריאות מורחב, אותו מציעה חברת איילון.

 

ביטוח אחריות מקצועית

ביטוח זה מעניק לגורמים מקצועיים דוגמת עורכי דין, דירקטורים, רואי חשבון ועוד, את ההגנה הנדרשת במקרים בהם יפרו את החובות בהן הם מחויבים על פי חוק.

כמו כן, קיימות פוליסות ביטוח חיים, ביטוח עסק, ביטוח אחריות מקצועית ועוד. צור קשר – איילון חברה לביטוח:

  • טלפון: 1-700-72-72-27
  • מייל: [email protected]
  • שעות פעילות: א-ה, בין השעות 8:00-16:00.
  • כתובת: דרך אבא הלל 12, רמת גן

מוצרי ביטוח נוספים

התוכן באתר נועד לספק מידע ראשוני בלבד בכל הנוגע לתחום הביטוח במדינת ישראל ואינו מהווה המלצה לנקיטת פעולה. למען הסר כל ספק, יובהר כי כל פעולה ו/או הימנעות מפעולה, שתינקט על סמך האמור באתר זה או בהתבסס עליו, היא על אחריות המשתמש הבלעדית בלבד.

תוכן עניינים
דילוג לתוכן