שירביט

שירביט ביטוח היא אחת מחברות הביטוח המובילות בישראל. החברה שמרכזה נמצא בעיר נתניה שבשרון, הוקמה בשנת 2000 ומציעה מגוון רחב של פוליסות ביטוח שירביט, החל מביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח בתי עסק ועוד.

 

החשיבות בהכנה אל העתיד הלא נודע

ענף הביטוחים משגשג במדינת ישראל בשני העשורים האחרונים. זאת בעקבות העלייה במודעות חשיבות הביטוח. אנשים רבים מבינים שעל מנת להגיע מוכנים לעתיד הלא צפוי, עליהם לבטח את משפחתם ואת רכושם. תאונות דרכים, פריצות, גניבות, מוות פתאומי ואסונות טבע עלולים להביא לחורבן כלכלי של המשפחה.

לצערנו, לא ניתן לצפות את האירועים הללו מראש. ניתן לראות כדוגמא את מגפת הקורונה ששיתקה בפתאומיות את המשק הישראלי. משפחות, שלא התכוננו מראש לימים שחורים, מצאו את עצמם על סף תהום כלכלי.

 

עולם הביטוח

עולם הביטוח מורכב ממספר חברות ביטוח גדולות ומסוכנויות ביטוח, המשמשות כגורם מטווח בין חברות הביטוח לצרכן. סוכנויות הביטוח משווקות ומוכרות את פוליסות הביטוח של חברות הביטוח, ונותנות שירות בעת הגשת התביעה הראשונית.

שירביט חברה לביטוח, היא אחת מחברות הביטוח המובילות בישראל, כפי שיפורט להלן.

 

שירביט – רקע כללי

אחת מחברות הביטוח המצליחות בישראל היא שירביט ביטוח. שירביט החלה את דרכה כסוכנות ביטוח ובשנת 2000 החלה לפעול גם כחברת ביטוח. כיום, החברה פועלת גם באמצעות ביטוח ישיר וגם באמצעות סוכני ביטוח אחרים.

לחברה מאות עובדים. מעת לעת זוכה החברה במכרז השנתי של ארגון עובדי המדינה, ובשנים אלו ביטחו עצמם עשרות אלפי עובדי מדינה את רכבם בביטוח רכב של שירביט.

החל משנת 2013, רכשה פסגות בית השקעות את ענף ביטוחי החיים של שירביט. בהמשך, השליטה בתחום זה עברה לחברת הביטוח איילון.

 

אמנת השירות של שירביט

שביעות רצון גבוהה

שירביט ביטוח חותרת בצורה מתמדת לשביעות רצון גבוהה של לקוחותיה. היא רואה את עצמה מחויבת לשפר את רמת השירות שלה על מנת להקנות ללקוחותיה חווית שירות חיובית, המבוססת על ערכים של מקצועיות, זמינות, יעילות, הוגנות ומצוינות.

 

אתיקה ומענה מקצועי וענייני

שירביט מחויבת לתת מענה מקצועי וענייני ללקוחותיה תוך כדי הקפדה על אתיקה מקצועית ללא פשרות. מנהלי החברה ועובדיה רואים את התקשורת עם הלקוחות בראש סדר העדיפויות, על ידי מתן שירות יעיל ואיכותי. קיימת זמינות בכל ערוצי התקשורת (טלפוני, אינטרנט ופרונטלי) תוך פרק זמן קצר ככל הניתן.

 

הוגנות, אמינות כבוד ומצוינות

שירביט פועלת מתוך הוגנות, אמינות, כבוד ומצוינות – החברה שואפת לשפר את נהלי העבודה של עובדיה במטרה לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחותיה ולסוכני הביטוח העובדים עמה.

 

פרטיות הלקוח

בנוסף, החברה שמה במרכז מטרותיה את ההגנה על פרטיות הלקוח – שירביט משקיעה כספים ומשאבים רבים לתחזוקת מערך אבטח המידע שברשותה. המידע אודות הלקוחות רשום כמאגר מידע, והשימוש בו מתנהל אך ורק על פי מה שמתיר החוק. כמו כן, ההנהלה ועובדיה מקפידים על סודיות וחיסיון הלקוח ללא פשרות.

 

יצירת קשר עם שירביט – זמינים בכל הפלטפורמות

החברה מחזיקה מוקד קשרי לקוחות הנותן מענה טלפוני אישי תוך זמן קצר, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. בנוסף, שירביט מחזיקה מוקד תביעות מקצועי, הנותן מענה אישי לכל פנייה העוסקת בתביעות ביטוח.

כמו כן, שירביט מתפעלת אתר אינטרנט, בו ניתן לקבל מענה ON-LINE ולדבר עם נציג החברה דרך הצ'אט באתר. ניתן לפנות בלשונית יצירת הקשר באתר ולשלוח מייל פנייה לנציגי החברה. שירביט עושה כל שביכולתה לענות על צרכי לקוחותיה תוך זמן קצר.

במידה ורוצים לקבל שירות פרונטלי ניתן לעשות זאת באחד מסניפי החברה הפזורים ברחבי הארץ (ירושלים, חיפה, אשדוד ונתניה), במהלך כל ימות השבוע (מלבד יום שבת).

 

אילו ביטוחים ניתן לעשות דרך שירביט?

שיריביט פועלת במגוון רחב של תחומי ביטוח וניתן לבטח דרכה את הרכב, הדירה ובית העסק. בנוסף, שירביט מספקת פוליסות של ביטוח בריאות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח נסיעות לחו"ל וביטוח קבלנים ומהנדסים.

על מנת לבטח בצורה נכונה, על הלקוח להתאים את צרכיו הרלוונטיים אל פוליסת הביטוח בה הוא מעוניין. ניתן להיעזר בסוכני הביטוח של שירביט על מנת להגיע לבחירה המתאימה ביוצר. בכל מקרה, מומלץ ללקוח להבין באופן בסיסי את האפשרויות העומדות בפניו.

 

שירביט ביטוח רכב

ביטוח שירביט לרכב נועד על מנת לבטח את עצמנו ואת רכבנו מפני תאונות דרכים, גניבות, אסונות,  טבע, שריפה ופגיעה בצד שלישי. נהיגה בכלי רכב עלולה להיות מסוכנת, במיוחד לאור העלייה המתמדת בתאונות הדרכים בשנים האחרונות.

פגיעות מתאונות דרכים עלולות לגרום לנזקים בריאותיים קשים, הדורשים טיפולים יקרים. נהיגה ללא ביטוח מתאים מסכנת את כל כספנו – במקרה של תאונה קשה, הפוגע עלול למצוא את עצמו מחויב לשלם סכומי כסף גבוהים מאוד. ביטוח נותן לנו ראש שקט לנהוג ברכב בידיעה שאנו מכוסים על כל מקרה של תאונה.

בנוסף, רכבנו עומד בפני מגוון סכנות גם כאשר איננו נוהגים בו – מזג האוויר הקיצוני עלול לגרום לתקלות ברכב. החורפים בשנים האחרונות הביאו איתם שיטפונות אשר השביתו מספר שיא של כלי רכב. הביטוח ישמור על כספנו במקרה של פגיעה ברכב.

 

סוגי הביטוח לרכב

הרבה אנשים מרגישים אובדי עצות כאשר הם מתעניינים בביטוח לרכב. לכן, תמיד ניתן להתייעץ עם סוכני הביטוח המקצועיים של שירביט על מנת למצוא את הביטוח המתאים. עולם ביטוחי הרכב אינו מורכב וישנם מספר מועט של סוגי ביטוחים לרכב, שעל המעוניינים בביטוח להכיר:

 

ביטוח חובה לרכב

ביטוח חובה, כשמו, הוא ביטוח שחובה לעשותו על פי החוק במדינת ישראל. נהיגה ללא ביטוח חובה היא עבירה על החוק, העלולה לגרום לנקיטת עונשים כבדים מצד הרשויות.

הביטוח משמש כרשת הגנה וביטחון מפני הנזקים שנגרמים על ידי תאונות הדרכים. תאונת דרכים קשה עלולה לפגוע בחיי אדם וברכוש רב – הטיפול בנפגעים וברכוש עלול להגיע לסכומי כסף מאוד גבוהים.

ביטוח חובה דואג לכל אדם המעורב בתאונת דרכים, בין אם הוא נהג הרכב או משתמש דרך שנקלע לתאונה. הביטוח שומר גם על אלו שאין בידם את האמצעים לממן את העלויות הגבוהות של הטיפול בכלל הנזקים שנגרמו בתאונה.

 

ביטוח צד ג'

ביטוח המכסה נזק לרכוש של צד שלישי במקרה של תאונה. שירביט תשלם את מלוא הסכום, שעל הפוגע לשלם לנפגע כתוצאה מהשימוש ברכב, עד התקרה המקסימלית בחוזה הביטוח.

תעריפי הביטוח לביטוח צד ג' מתחשבים בנתוני הנהג (גיל, וותק על הכביש ועבר תעבורתי), סוג הרכב (מודל הרכב ושנת הייצור) ומספר הנהגים הנוספים הרשאים לנהוג ברכב ונתוניהם.

 

ביטוח מקיף

נהג רכב הרוצה לכסות את רכבו באופן מלא ישקול לבטח את רכבו בביטוח מקיף. ביטוח זה מכסה אבדן או נזק שנגרם לרכב המבוטח במקרים הבאים:

 

אירועי טבע

אש, ברק, התפוצצות, התלקחות, שיטפון, סערה, התפרצות הר געש, שלג וברד.

 

התנגשות מקרית

התהפכות ותאונת דרכים מכל סוג שהוא.

 

גניבת רכב

גניבת הרכב וכל נזק שנגרם בעקבות גניבה או בעת ניסיון הגניבה.

 

מעשה זדון

למעט מקרים בהם נגרם מקרה הביטוח על ידי המבוטח או אדם מטעמו במתכוון. במקרה זה, שירביט תהיה פתורה מאחריות.

בכל אחד מהמקרים הללו שירביט ביטוח תדאג לכסות את עלות הנזק ואת עלות ההוצאות. שירביט מקנה למבוטח ראש שקט, לחיות את חייו ללא דאגות הקשורות לנהיגתו ברכב.

 

פוליסות ביטוח נוספות שמציעה החברה

מעבר לביטוח הרכב בו מתמחה החברה (ואף זוכה מפעם לפעם במכרז עובדי המדינה בתחום זה), שירביט מציעה מגוון רחב של פוליסות, דוגמת: ביטוח בריאות, ביטוח דירה, ביטוח עסק, ביטוח קבלנים ומהנדסים, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח כלי שיט, ביטוח תאונות אישיות ועוד.

 

יצירת קשר – ביטוח שירביט

  • טלפון: 076-8622260
  • מייל: [email protected]
  • שעות פעילות: א-ה, בין השעות 8:00-17:00. יום ו', בין השעות 08:00-13:00
  • כתובת: יד חרוצים 18, נתניה

מוצרי ביטוח נוספים

התוכן באתר נועד לספק מידע ראשוני בלבד בכל הנוגע לתחום הביטוח במדינת ישראל ואינו מהווה המלצה לנקיטת פעולה. למען הסר כל ספק, יובהר כי כל פעולה ו/או הימנעות מפעולה, שתינקט על סמך האמור באתר זה או בהתבסס עליו, היא על אחריות המשתמש הבלעדית בלבד.

תוכן עניינים
דילוג לתוכן