שלמה ביטוחים

״שלמה ביטוח״ הינה חברת ביטוח בוטיק, הפועלת בתחום הביטוח האלמנטרי ומציעה מגוון רחב של פוליסות ביטוח בתחומים שונים. החברה הובילה לשינויים רבים בענף הביטוח בישראל בכלל, ותפקיד סוכני הביטוח בארץ בפרט.

 

רקע על חברת הביטוח – שלמה ביטוחים

״שלמה ביטוח״ הוקמה בשנת 2008 כחלק מקבוצת שלמה. בנוסף להיותה חברת ביטוח, זו גם החברה הגדולה והמובילה בישראל באספקת שירותי רכב, כמו השכרת רכב, ליסינג ועוד.

שלמה ביטוח משקיעה משאבים רבים לפיתוח סוכניה, ואף הובילה פריצות דרך בתפיסת סוכן הביטוח ומקומו בעולם הביטוח, תוך התמקדות במתן שירות באופן שקוף ואחראי.

״שלמה ביטוח״ מספקת שירותי ביטוח אלמנטארי, כלומר, החברה מספקת מכלול ענפי ביטוח בהתאם לפוליסה המפרטת את התחומים אותם מבקש הלקוח לבטח. בין תחומי העיסוק של חברת הביטוח ״שלמה ביטוח״ נמנים ביטוח רכב, ביטוח דירה, ביטוח תאונות אישיות וביטוח עסקי – בכל אחד מתחומים אלה מספקת החברה סוגי פוליסות שונים לבחירתם ולנוחיותם של קהל לקוחותיה.

 

ביטוח רכב – שלמה CAR

״שלמה ביטוח״ מספקת שלוש פוליסות ביטוח רכב אפשריות: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג׳.

 

פוליסת ביטוח חובה

כל רכב בישראל מחויב בביטוח חובה על פי חוק, ועל כן נהיגה ברכב ללא ביטוח חובה מהווה עבירה פלילית. החובה לבטח כל רכב שעולה על הכביש בישראל מעוגנת בסעיף 2 לפקודת ביטוח רכב מנועי [נוסח חדש], תש"ל – 1970, אשר נוקט בהאי לישנא:

"בכפוף להוראות פקודה זו, לא ישתמש אדם – ולא יגרום ולא יניח שאדם אחר ישתמש – ברכב מנועי, אלא אם יש על שימושו שלו או של האדם האחר באותו רכב פוליסה בת-תוקף לפי דרישותיה של פקודה זו."

פוליסת ביטוח החובה של ״שלמה ביטוח״ מיועדת לרכבים פרטיים ומסחריים במשקל של עד 3.5 טון. הפוליסה מכסה נזקי גוף שנגרמו לנהג הרכב, נוסעי הרכב והולכי הרגל אשר נפגעו כתוצאה משימוש ברכב המבוטח.

 

פוליסת ביטוח מקיף

כמו כן, גם פוליסת הביטוח המקיף של ״שלמה ביטוח״ מיועדת לרכבים פרטיים ומסחריים במשקל של עד 3.5 טון. פוליסה זו מעניקה כיסוי להוצאות הכרוכות בנזקים שנגרמים לרכב המבוטח: גניבה, התנגשות, התהפכות, אש, נזק בזדון ונזקי טבע.

בנוסף, ״שלמה ביטוח״ מספקת את האפשרות להרחיב את הפוליסה לכיסויים נוספים: ביטוח מערכות קול ושמע, רכב חדש תמורת ישן, רעידת אדמה, מהומות ושביתות, כיסוי לאביזרים שהותקנו ברכב והרחבת גבול האחריות כלפי צד ג׳.

 

פוליסת ביטוח צד ג׳

לבסוף, בדומה ליתר, פוליסת צד ג׳ מיועדת לרכבים מסחריים ופרטיים במשקל של עד 3.5 טון גם כן. אולם, פוליסת ביטוח זו מומלצת לרכבים בעלי שווי שוק נמוך, אשר עלות הביטוח המקיף עבורם לא משתלמת, או לרכבים שלא ניתן לבטח בביטוח מקיף.

פוליסת ביטוח צד ג׳ מעניקה כיסוי לתביעות צד שלישי כנגד המבוטח, כולל כיסוי במקרים בהם רכב הצד השלישי פגע ברכב המבוטח.

 

שלמה AppToYou

לפני כשנה, חברת ״שלמה ביטוח״ השיקה מסלול ביטוח רכב חדש; זוהי פוליסה נלווית לאפליקציה AppToYou אשר נעשית בשיתוף עם חברת איתוראן. מסלול זה מיועד לרכב פרטי ומסחרי במשקל של עד 3.5 טון, לרכב בשווי עד 350,000 ₪, בכיסוי מקיף בלבד ובהגבלת נהיגה של מתחת ל- 15,000 ק״מ בשנה.

בפוליסת ביטוח זו, המבוטח משלם בהתאם לכמות בה הוא נוהג ולאיכות הנהיגה שלו. בכך למעשה מסופקת הנחה משמעותית לנהגים צעירים אשר נוהגים בזהירות ואינם נוסעים למרחקים ארוכים.

 

ביטוח דירה – שלמה HOME

״שלמה ביטוח״ מספקת שלוש פוליסות אפשריות תחת הגדרת ביטוח דירה: ביטוח מבנה, ביטוח תכולה, ביטוח משולב. אנשים נוהגים לשמור בדירתם אלמנטים בעלי שווי כלכלי גבוה, ועל כן רבים ממליצים לבטח את תכולת ומבנה הבית, בכדי לקבל ביטוח מפני אירועים ביטוחיים העלולים להתרחש לבית או לתכולה הנמצאת בו.

 

פוליסת ביטוח מבנה

פוליסת ביטוח זו מכסה נזקים שעלולים לפגוע במבנה עצמו, כמו למשל בעת שריפה, סערה, ברק, רעידת אדמה ועוד. זוהי פוליסת ביטוח חשובה שאין לזלזל בה, כיוון שאף אדם או מקום אינם חסינים מפגיעת אסונות טבע, מלחמות או תאונות, אשר לרוב כאשר הם מתרחשים נותר אחריהם נזק בלתי הפיך.

 

פוליסת ביטוח תכולה

פוליסת ביטוח זו מכסה את תכולת הדירה בלבד, אך ניתנת להרחבה לכיסויים נוספים ומקיפים לרכוש – ניתן להרחיב את הפוליסה כך שתכסה רכוש הנמצא בדירה ומחוצה לה, לרבות בעת שהייה בחו״ל יחד עם המבוטח.

 

פוליסת ביטוח דירה – הפוליסה המשובלת

פוליסת ביטוח זו משלבת בין שתי הפוליסות האחרות וכוללת כיסוי מלא גם למבנה הדירה וגם לתכולתה, כפי שכבר צוין ביחס לשתי הפוליסות הקודמות – כלומר, היא מספקת כיסוי לנזקי שריפה, סערה, ברק ורעידת אדמה, וכמו כן גם מכסה את תכולת הדירה וניתנת להרחבה לכיסויים נוספים ומקיפים לרכוש.

 

ביטוח תאונות אישיות – שלמה GUARD

ביטוח תאונות אישיות זו פוליסת ביטוח אישית המתבססת על פיצוי במקרה של תאונה, מתוך רשימת התאונות המוזכרות בפוליסה. הפוליסה ש- ״שלמה ביטוח״ מספקת מיועדת למבוטחים בריאים בגילי שבע עד שבעים, אשר ענו על שאלון הבריאות ונמצאו מתאימים לביטוח מסוג זה. במידה ומבוטחים רכשו את הביטוח טרם מלאו להם שבעים, הם יוכלו לממש את הפוליסה עד גיל שמונים.

להלן רשימת התאונות אותן מכסה ביטוח תאונות אישיות של חברת שלמה ביטוח: מוות כתוצאה מתאונה, מוות כתוצאה מתאונת דרכים, נכות מוחלטת מתאונה, א.כ.ע מתאונת דרכים עד ארבעה חודשים, שברים כתוצאה מתאונה, כוויות מתאונה, פיצוי יומי בעת אשפוז מתאונה, פיצוי חד פעמי בעת סיעוד מתאונה.

חברת ״שלמה ביטוח״ מספקת ארבעה מסלולי ביטוח: מסלול פלטינה (פיצויים בגובה של עד 600,000 ₪), מסלול זהב (פיצויים בגובה של עד 300,000 ₪), מסלול כסף (פיצויים בגובה של עד 200,000 ₪) ומסלול ארד (פיצויים בגובה של עד 100,000 ₪). בכל המסלולים המוצעים רשימת התאונות זהה, וגודל הפיצויים יקבע לפי סוג מסלולו של המבוטח ולפי סוג התאונה.

 

ביטוח עסקי – שלמה BUSINESS

ביטוח עסקי הוא שילוב של כמה סוגי ביטוח מגוונים, אשר נועדו להגן על בעל העסק מהפסדים ומפולות שאינן בשליטתו. ביטוח מסוג זה כולל הגנה על המבנה ותכולתו, אך גם על חומר מקוון או ממוחשב וכיסויים על תאונות אישיות. התמודדות עם נזקים מסוג זה עלולה להיות הרסנית לבתי עסק, ולכן ביטוח עסקי הוא הכרחי ואין לזלזל בו. במסלול הביטוח העסקי, חברת ״שלמה ביטוח״ מציעה שתי פוליסות עסקיות: פוליסה לביטוח בתי עסק ופוליסה לביטוח המשרד, כפי שיבואר להלן:

 

פוליסה לביטוח בתי עסק

פוליסת ביטוח זו כוללת כיסוי של מבנה בית העסק, תכולת ומלאי בית העסק, הרחב נזקי טרור, אובדן תוצאתי, אובדן הכנסות, סחורה בהעברה, ביטוח כספים, ביטוח ציוד אלקטרוני, ביטוח חבות מעבידים, ביטוח אחריות כלפי צד שלישי, ביטוח אחריות מקצועית וביטוח חבות המוצר.

 

פוליסה לביטוח המשרד

פוליסת ביטוח זו כוללת כיסוי של מבנה המשרד, תכולת המשרד, הרחבת נזקי טרור, אובדן הכנסות, ביטוח כספים, ביטוח ציוד אלקטרוני, ביטוח אחריות כלפי צד שלישי וביטוח חבות מעבידים.

למידע נוסף, בירורים ושאלות ויצירת קשר עם סוכן ביטוח, צרו קשר או השאירו פרטים ואנחנו נשמח לעזור ולסייע.

מוצרי ביטוח נוספים

התוכן באתר נועד לספק מידע ראשוני בלבד בכל הנוגע לתחום הביטוח במדינת ישראל ואינו מהווה המלצה לנקיטת פעולה. למען הסר כל ספק, יובהר כי כל פעולה ו/או הימנעות מפעולה, שתינקט על סמך האמור באתר זה או בהתבסס עליו, היא על אחריות המשתמש הבלעדית בלבד.

תוכן עניינים
דילוג לתוכן