מגדל ביטוחים

מגדל אחזקות ביטוח ופיננסים היא חברה ישראלית שעיקר פעילותה סובב סביב תחומי הפיננסים, ההון והביטוח. מגדל ביטוחים היא אחת החברות המובילות בתחומי הביטוח בישראל. מגדל משרתת ציבור שמונה יותר ממיליון וחצי מבוטחים, מפעילה יותר מאלף ושש מאות סוכני ביטוח ומעסיקה למעלה מארבעת אלפים עובדים.

 

רקע והיסטוריה של מגדל ביטוח

חברת מגדל אחזקות ביטוח ופיננסים נוסדה בירושלים, אי שם בשנת 1934. מייסדי החברה היו משפחת אנשי עסקים יהודים שמקורה באלכסנדריה, הכוללת את איש העסקים המפורסם אדוארד אגיון. את שמה של חברת הביטוח הצעירה העניק לה לא אחר מאשר חיים נחמן ביאליק, שלימים הפך למשורר הלאומי.

השם "מגדל" נועד לשדר ביטחון, חוסן ויציבות, אותם חברת ביטוח מגדל מבקשת להקנות ללקוחות שלה, באמצעות פוליסות ביטוח שמקנות ביטוח מפני סיכונים ביטוחיים שעלולים להתרחש.

חברת הבת המרכזית של מגדל אחזקות ביטוח ופיננסים היא "מגדל חברה לביטוח בע"מ" המתמחה בביטוחים למגוון סוגי לקוחות. החברה מציעה היצע רחב ומגוון של ביטוחים, ביניהם ניתן למצוא ביטוח חיים, ביטוח בריאות ביטוח רכוש ועוד.

 

פוליסות הביטוח של מגדל ביטוחים

מתוקף היותה אחת מחברות הביטוח הגדולות בישראל, ניתן למצוא מגוון רחב של פוליסות ביטוח אותן מציעה חברת ביטוח מגדל. בין היתר, מציעה החברה פוליסות ביטוח רכוש, ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח משכנתא, ביטוח לעסקים, ביטוח דירה, ואפילו ביטוח לאופניים חשמליים.

לצד זאת, מגדל מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מחיסכון פנסיוני, בדמות השקעה בקופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות ועוד.

 

ביטוח רכב של חברת מגדל

אחד המוצרים העיקריים שמציעה מגדל הוא ביטוח רכב על סוגיו השונים. מכיוון שנהיגה היא אחת הפעולות המסוכנות ביותר אותם אדם ממוצע מבצע במהלך השגרה היומיומית, ובשל התדירות הגבוהה בה רוב האנשים נדרשים לעלות על הכביש, ביטוח רכב הוא אחד הביטוחים החשובים ביותר לאדם הסביר.

חברת מגדל ביטוח מציעה שלושה סוגי ביטוח רכב לנהג הישראלי. סוגי הביטוח המדוברים, והם גם הסוגים הנפוצים בשוק הביטוח הישראלי, הם ביטוח מקיף, ביטוח חובה וביטוח צד ג'.

 

ביטוח חובה לרכב

ביטוח חובה לרכב הוא ביטוח המכסה נזקים הנגרמים לגוף ולבריאות של הנהג והנוסעים האחרים ברכב, במקרה של תאונה או אירוע אחר בו מעורב הרכב. ביטוח חובה הוא ביטוח שעל פי החוק הישראלי כל נהג ובעל רכב מחויב לרכוש על מנת לנהוג בכבישי ישראל כחוק, כפי שמורה סעיף 2 ל פקודת ביטוח רכב מנועי [נוסח חדש] תש"ל – 1970, וכך הוא נוסחו:

"לא ישתמש אדם – ולא יגרום ולא יניח שאדם אחר ישתמש – ברכב מנועי, אלא אם יש על שימושו שלו או של האדם האחר באותו רכב פוליסה בת-תוקף לפי דרישותיה של פקודה זו."

 

ביטוח חובה לרכב של חברת ביטוח מגדל

ביטוח החובה אותו מציעה חברת מגדל מכסה את הנזקים שנגרמו ליושבי הרכב המבוטח, ללא קשר למי נמצא אשם בתאונת הדרכים בה נפצעו.

מחיר ביטוח החובה, על אף שהוא מפוקח בידי הממשלה, תלוי בגורמים שונים אשר משוקללים יחד על מנת להעריך את רמת הסיכון שמהווה הנהג המבוטח בכביש, ומה הסבירות שיהיה מעורב בתאונת דרכים. גורמים אלה כוללים את גיל הנהג, סוג הרכב בו הוא נוסע, היסטוריית הנהיגה והתאונות של אותו נהג ואורך הזמן בו הוא מחזיק ברישיון נהיגה.

הפוליסה מכסה כל נזק גופני שעלול להיגרם מתאונת דרכים, כמו גם את עלויות השינוע וההעברה של הפצוע למרכז הרפואי המתאים על מנת לקבל את הטיפול הרפואי הנדרש. הפוליסה מבטיחה בנוסף לכך גם פיצויים בגין נכות או כאב מתמשכים שעלולים להיגרם חלילה ליושבים ברכב כתוצאה מהתאונה, לאחר שכבר שוחררו מטיפול רפואי.

 

ביטוח צד ג' לרכב

ביטוח צד ג' הוא ביטוח הנועד לכסות מקרים בהם בעל הרכב המבוטח גורם נזק לגופו או רכושו של אדם אחר, דהיינו צד ג' בתאונה. כידוע לכולנו, אם לא ננקוט בזהירות בעת הנהיגה, אנחנו עלולים לפגוע או לפצוע אדם אחר.

בניגוד לביטוח חובה, ביטוח צד ג' הוא לא ביטוח אותו מחויב הנהג לרכוש על פי חוק. אף על פי כן, מומלץ לרכוש אותו, או פוליסת ביטוח הכוללת אותו, על מנת לכסות נזקים כלכליים פוטנציאליים, העלולים להיוולד כתוצאה מתביעת נזקים של צד ג'.

 

פוליסת ביטוח צד ג' לרכב של מגדל ביטוחים

פוליסת ביטוח צד ג' של חברת מגדל מיועדת לרכבים שמשקלם מגיע עד 3 וחצי טונות. הפוליסה כוללת כיסוי מלא לכל נזק שעלול להיגרם לצד ג', וכמו כן גם אופציות להרחבת הביטוח. ההרחבות לפוליסת הביטוח כוללות סיוע משפטי בתביעות נזיקין, שירותי גרירה לרכב, כיסוי מסוים על נזקים שנגרמו לרכב המבוטח ועוד.

 

ביטוח מקיף לרכב של מגדל ביטוח

ביטוח מקיף הוא פוליסת ביטוח המיועדת גם היא לרכבים שמשקלם מגיע עד לשלוש וחצי טונות, והיא כוללת בתוכה שני אלמנטים: הראשון, כיסוי לנזק הנגרם לרכב המבוטח עצמו, והשני, ביטוח לנזקים שנגרמו לרכושו של אדם נוסף, באופן זהה לביטוח צד ג'.

הנזק הכלכלי העלול להיגרם לאדם שהרכב שלו נגנב או נהרס בצורה מלאה או חלקית הוא גדול מאוד. על מנת להבטיח שמקרה שכזה לא יגרום למשבר כלכלי רציני, ביטוח מקיף של חברת מגדל כולל את כל הוצאות התיקון, ההובלה והבאתו של הרכב למצב כשירות בחזרה במקרה ונגרם לו נזק.

לחלופין, מאפשר הביטוח המקיף לרכב של מגדל לכסות את עלות הרכב בכללותה במקרה והוא נגנב ואין דרך למצוא ולהחזיר אותו לבעליו החוקיים.

פוליסת הביטוח המקיף של חברת מגדל ניתנת גם להרחבה, כך שהיא תכלול גם הוצאות גרירה, רכב חלופי לנהג המבוטח ועוד.

 

מגדל ביטוח בריאות

על אף שכל ישראלי מבוטח בביטוח בריאות אותו מספקת מדינת ישראל, הרי שבמקרים רבים ביטוח זה אינו מספיק כדי לכסות את כלל הסיכונים הבריאותיים שעלולים להתרחש. על כן, פונים רבים ורוכשים פוליסות ביטוח בריאות מורחבות, אשר את אחת מהן מציעה כמובן חברת מגדל.

ביטוח הבריאות של חברת מגדל נועד לכסות מצבים בריאותיים וטיפולים רפואיים שעלותם יכולה להגיע לסכומים גבוהים מאוד. ביטוחי הבריאות במגדל הם למעשה מעין 'משפחה' של פוליסות ביטוח, והן כוללות מגוון רחב של ביטוחים והרחבות לביטוחים, שמכסים טיפולים רפואיים וניתוחים רבים ומגוונים.

חבילות הבסיס של מגדל ביטוח בריאות כוללות ארבע חבילות:

 

ניתוחים וטיפולים מחליפי ניתוח בישראל

כיסוי על ניתוחים שונים המתבצעים בישראל, החל מהשקל הראשון של הוצאות הניתוח.

 

השתלות וטיפולים מיוחדים בחו"ל

לא אחת, ניתן למצוא בחו"ל מגוון תורמים רחב יותר להשתלות ובנוסף גם טיפולים וטכנולוגיות רפואיות שלא ניתן למצוא בישראל.

 

תרופות שאינן בסל ובדיקות גנטיות

כיסוי על תרופות שאינן נמצאות בסל התרופות הממשלתי, ובדיקות שנועדו לברר את סיכויי המבוטח לחלות במחלות גנטיות.

 

ניתוחים וטפולים מחליפי ניתוח בישראל, משלים שב"ן

כיסוי להוצאות על ניתוחים בישראל ועל טיפול מלא – החל מהתייעצות עם רופאים ועד שלב הליך השיקום מניתוח.

בנוסף לחבילות הבסיס, כולל היצע ביטוחי הבריאות של מגדל גם הרחבות שנועדו למחלות קשות כמו סרטן, ופוליסות שנועדות לכסות כמעט כל סוג של פציעה או בעיה רפואית.

מוצרי ביטוח נוספים

התוכן באתר נועד לספק מידע ראשוני בלבד בכל הנוגע לתחום הביטוח במדינת ישראל ואינו מהווה המלצה לנקיטת פעולה. למען הסר כל ספק, יובהר כי כל פעולה ו/או הימנעות מפעולה, שתינקט על סמך האמור באתר זה או בהתבסס עליו, היא על אחריות המשתמש הבלעדית בלבד.

תוכן עניינים
דילוג לתוכן