הפניקס ביטוחים

הפניקס חברה לביטוח בע"מ היא חברת ביטוח ישראלית העוסקת בכל סוגי הביטוחים. החברה נמצאת בשליטתה המלאה של חברת הפניקס אחזקות בע"מ. חברת הפניקס ביטוחים היא מהחברות המובילות במדינת ישראל, והיא מציעה פוליסות ביטוחים מכל הסוגים.

 

רקע והיסטוריה של הפניקס ביטוחים

הפניקס היא אחת החברות הוותיקות והמובילות בישראל בתחומי הביטוח השונים. ההיסטוריה של החברה מתחילה בשנת 1949, בה הקים דוד חכמי את חברת "הפניקס הישראלי" בתל אביב. ביטוח הפניקס היה כבר אז מותג ביטוח ידוע, משום שאחת החברות המובילות באנגליה נקראה פניקס.

חכמי היה נציג של חברות ביטוח אנגליות בישראל, וביניהן פניקס. משפחת חכמי החזיקה בבעלותה את חברת הפניקס בישראל עד לתחילת המילניום הנוכחי, בו היא נמכרה למשקיעים יעקב שחר וישראל קז. לצד החברה ידועה באוסף הגדול של אמנות ישראלית בו היא מחזיקה.

 

פוליסות הביטוח של הפניקס

חברת הפניקס עוסקת בכמעט כל סוגי הביטוח. היצע הפוליסות של הפניקס הוא רחב ומגוון מאוד, וכולל ביטוחי בריאות שונים, ביטוח רכב, ביטוחי דירה, ביטוח נסיעות לחוץ לארץ ועוד.

 

הפניקס ביטוח בריאות

הגם שכל אזרח במדינת ישראל מבוטח בביטוח בריאות לו זכאי כל אזרח, במקרים רבים ביטוח בריאות זה לא מספיק בכדי לכסות את כל הסיכונים הביטוחים שעלולים להתרחש, בכל הנוגע לבריאות המבוטח.

אי לכך, רבים פונים לקופות החולים השונות ולחברות הביטוח הפרטיות, במטרה לבטח עצמם בביטוחי בריאות מקיפים. אחד הביטוחים המוכרים בענף ביטוחי הבריאות, הוא ביטוח הבריאות של הפניקס.

חברת הפניקס נותנת ללקוחותיה שירותי ביטוח בריאות מקיפים, מגילאים צעירים ועד גילאי הזקנה. עיקר היתרון של הפניקס בתחום ביטוח הבריאות הוא היכולת שלה להתאים את הביטוח למבוטח.

הפניקס מציעה חבילות ביטוח בשם "בריאות שלי". חבילות אלה מתאימות לגילאים שונים, ונעות מחבילת ביטוח "ילדודס" המיועדת לגילאי 0-17, ועד לחבילת "צעירים לנצח" המיועדת למבוטחים בגילאי 51 עד 70.

ביטוחי הבריאות של הפניקס כוללים כיסויים נרחבים לכל מגוון הטיפולים הרפואיים להם אדם יזדקק במהלך חייו. פוליסות הבריאות של הפניקס כוללות ניתוחים ותרופות שונות, בארץ ובחו"ל, לצד השתלות וטיפולים מיוחדים.

 

הפניקס ביטוח רכב

ביטוחי הרכב של חברת הפניקס כוללים את כל פוליסות הביטוח להם נזקק בעל רכב בישראל. החברה מציעה ללקוחות שלה ביטוח חובה, ביטוח מקיף לרכב וכמובן גם ביטוח צד ג'.

 

ביטוח מקיף

ביטוח מקיף של חברת הפניקס כולל בתוכו כיסוי מלא להוצאות הקשורות בנזק שנגרם לרכב עצמו כתוצאה מגניבה, תאונת דרכים או אירוע בטיחותי אחר. החברה מציעה כיסוי בביטוח המקיף גם לנזק הנגרם כתוצאה מאסון טבעי כמו שריפה, רעידת אדמה שיטפון ועוד.

בנוסף לביטוח המקיף אותו מציעה החברה, קיימפות גם אופציית הרחבה המכונה פוליסת 'ביטוח זהיר של הפניקס'. פוליסה זו פועלת בשיטת 'הכל כלול', כאשר היא כוללת הרחבות רבות, דוגמת שירותי אספקת רכב חלופי, כיסויים בגין שבירת שמשות, כיסוי לנזקים שנגרמו עקב רעידת אדמה, שירותי גרירה, אחריות כלפי צד ג' בשווי של עד 2 מיליון ₪, שירותים משפטיים ועוד.

 

ביטוח צד ג'

ביטוח צד ג' מבטח ומכסה את הנזקים שייגרמו לרכוש של אדם אחר כתוצאה מהשימוש ברכב המבוטח. אם כתוצאה מנהיגה ברכב נגרם נזק לרכוש כמו למשל – רכב אחר שנפגע בתאונה – ביטוח צד ג' של חברת הפניקס יכסה את כל הוצאות הטיפול והפיצויים להם זכאי בעלי הרכוש.

 

ביטוח חובה

ביטוח חובה הוא ביטוח המחויב בחוק, כאשר כל נהג ובעל רכב בישראל מחויב לרכוש ביטוח שכזה. הווי אומר, עלייה על הכביש ללא ביטוח רכב פירושה עבירה על החוק.

פוליסת ביטוח החובה של חברת הפניקס כוללת בתוכה כיסוי של כל ההוצאות הכספיות הכרוכות בטיפול רפואי או טיפול חירום שנצרך במקרה של תאונת דרכים בה מעורב המבוטח. כל נזק גופני שיגרם לנהג כתוצאה משימוש ברכב יכוסה על ידי פוליסת ביטוח החובה.

 

הפניקס ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל של הפניקס מספק את כל צרכי הביטוח של הנוסעים לחו"ל, משלב הטיסה ועד החזרה לארץ.

 

הפניקס SMART TRAVEL

פוליסת Smart Travel של הפניקס מכסה את כל הצרכים הרפואיים העלולים להתעורר בעת השהות של המבוטח במדינה זרה. מכיוון שעלות טיפול רפואי בחוץ לארץ, עלותה של החזרה לארץ בעת אשפוז או טיפול רפואי בתנאי שטח של טיול – יכולים להיות גבוהים מאוד, ביטוח בריאות סטנדרטי אינו מכסה אותם על פי רוב.

פוליסת smart travel בנויה להתאמה אישית למבוטח לפי אורך השהות שלו בחו"ל, סוג הטיול אותו הוא מתכוון לבצע או מצבו הבריאותי הקודם. כך, המבוטח יכול לטוס בראש שקט בידיעה שצרכיו הרפואיים העלולים להתעורר בעת הנסיעה לא יהוו נטל כלכלי משמעותי עבורו ועבור המשפחה שלו.

 

ביטוח ביטול טיסה

בנוסף לפוליסת הנסיעות, הפניקס מציעה לנוסעים לחו"ל פוליסה חדשה ומיוחדת, שתכסה את עלותה של הטיסה או חבילת התיירות במקרה של ביטול.

מכיוון שטיסות וחבילות נסיעה נרכשות לרוב זמן רב מראש לפני הנסיעה, לא ניתן לדעת אם במקרה יאלץ הרוכש לבטל את הטיסה, באשמתו או שלא באשמתו. הפניקס מציעה כיסוי למקרה כזה, בו יוחזר למבוטח הכסף שנגבה ממנו בגין הביטול.

בנוסף לכרטיסי טיסה, ניתן לבטח במסגרת הפוליסה גם שירותי תיירות אחרים ומגוונים שנרכשו מראש, כמו כרטיסי נסיעה, שיט, תעבורה, בתי מלון וכרטיסים למופעים או אטרקציות.

כך למשל, נניח כי אדם רכש כרטיסים למופע של Cold Play בגרמניה, ומחירם הכולל הגיע לכדי 300 יורו. בשל ביטול טיסה, אותו אדם לא יכול היה להגיע למופע, ולכאורה לא יהיה באפשרותו לממש את הכרטיסים שרכש. עם זאת, באמצעות פוליסת ביטול טיסה מורחבת שכוללת גם כיסוי הוצאות עבור מופעים ושאר אירועים תרבותיים, יקבל הרוכש כמעט את מלוא כספו בחזרה.

 

הפניקס SMART

חברת הפניקס מציעה ללקוחותיה שירות ביטוח חדש ומיוחד, ששמו הפניקס smart. תחת שירות זה, ניתן לבצע מגוון פעולות ולרכוש מגוון סוגי ביטוחים כמו ביטוח דירה, ביטוח רכב, ביטוח חיות מחמד, וביטוח משכנתא – בצורה דיגיטלית וחכמה.

השירות מעמיד לרשות המבוטחים אפשרויות להתאמה אישית של פוליסות הביטוח, לצרכי המבוטחים עצמם. אליהם. מכיוון שכל השירות הוא דיגיטלי, ניתן לבצע את הפעולות הרצויות מכל מקום בעולם, וללא צורך בהגעה פיזית לחברת הביטוח או פגישה פנים אל פנים עם סוכן. ניתן לבצע דרך המחשב פעולות כמו הארכה וחידוש של ביטוח, ביטול ורכישה והרחבה של מסגרת פוליסת הביטוח ועוד.

 

ביטוח דירה הפניקס

פוליסת ביטוח הדירה של הפניקס מכסה עבור המבוטח, בהשתתפות עצמית, נזקים שעלולים להגירם לדירה שבבעלותו ולרכוש שנמצא בה. פוליסת ביטוח הדירה של הפניקס היא גמישה מאוד, והיא יכולה לעבור התאמה אישית לצרכי המבוטח.

פוליסת הביטוח יכולה לכלול נזקים כתוצאה מאסון טבע (כמו שטפון או רעידת אדמה), גניבה של חפצי ערך מהדירה, נזק שיכול להיגרם לצד ג' שמקורו בדירה, שריפה והצתה, נזק ממקור חיצוני כמו התנגשות של כלי רכב בדירה עוד.

מוצרי ביטוח נוספים

התוכן באתר נועד לספק מידע ראשוני בלבד בכל הנוגע לתחום הביטוח במדינת ישראל ואינו מהווה המלצה לנקיטת פעולה. למען הסר כל ספק, יובהר כי כל פעולה ו/או הימנעות מפעולה, שתינקט על סמך האמור באתר זה או בהתבסס עליו, היא על אחריות המשתמש הבלעדית בלבד.

תוכן עניינים
דילוג לתוכן